*** Hotel Lazensky dum ASTORIA /ubytovanie Jachymov

Hotel Jachymov Lazensky dum ASTORIA
 
Kúpeľný dom ASTORIA vznikol spojením troch budov postavených na začiatku 20. storočia - Seidel, Mariánský dom a Astoria. 

Hotel sa nachádza v centre kúpeľnej časti mesta Jáchymova. Jáchymov je kúpeľné mesto, ktoré leží v hlbokom údolí Krušných hôr.

Kúpeľný dom Astoria ubytovanie
Moderný ubytovací štandard získala budova rozsiahlou prestavbou v roku 2002. Aktuálne Astoria disponuje ubytovacou kapacitou 103 lôžok v komfortne zariadených jednolôžkových a dvojlôžkových izbách s vlastnou kúpeľňou a WC, TV so satelitnými programami, chladničkou a telefónom.

Jáchymov Kúpeľný hotel Astoria stravovanie
Jedlá sú podávané v kúpeľnom hoteli Praha popr. v kúpeňom sanatoriu Curie, nachádzajú sa asi 150 metrov od hotela Astoria. Raňajky sú podávané formou bufetu. Obedy a večere a la carte. 

Kúpeľný Hotel Astoria v Jáchymove služby
Kompletnú lekársku starostlivosť a kúpeľné procedúry sú k dispozícii v kúpeľnej budove centrum Agricola, len cez ulicu od domu Astoria. Hostia check in v non-stop recepcii v areáli kúpeľov. Vo vstupnej hale domu Astoria je len recepcia, ktorá poskytuje iba základné služby.

Široký výber kultúrnych a zábavných podujatí, ako aj ďalších služieb, ktoré sú poskytované ostatnými kúpeľnými hotely sú tiež k dispozícii pre hostí kúpeľného domu ASTORIA. Parkovanie je možné na stráženom parkovisku.
Hotel Jachymov Lazensky dum ASTORIA - Služba na recepcii je 24 hodínHotel Jachymov Lazensky dum ASTORIA - Pri hotely je vlastné parkoviskoHotel Jachymov Lazensky dum ASTORIA - Televizor má príjem satelitných  programůHotel Jachymov Lazensky dum ASTORIA - Iybz sú vybavené televízoromHotel Jachymov Lazensky dum ASTORIA - Izby s vlastnou kúpelkouHotel Jachymov Lazensky dum ASTORIA - Izby s vlastnou toaletouHotel Jachymov Lazensky dum ASTORIA - v izbach je telefon